Untitled Document
  OTELLER  TERMAL OTELLER
Erdilli Thermal Hotel
Erdilli Thermal Hotel

 


Standart Oda
Konaklama
Tarih Aralığı
Konaklama Tipi İndirim Oranı İki Kişilik Odada Kişi Başı 3 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda Çocuk Bilgisi
Sezon  İndirimli  Sezon  İndirimli Sezon  İndirimli
30.10.2013-30.12.2013
Min. 1 Gece
Yarım Pansiyon % 15 İndirim 69.16TL 58.79TL 62.07TL 52.76TL 101.08TL 85.92TL
1. Çocuk 0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş Ücretli29.39 TL
31.12.2013-02.01.2014
Min. 2 Gece
Yarım Pansiyon % 15 İndirim 92.77TL 78.85TL 83.79TL 71.22TL 185.54TL 157.71TL
1. Çocuk 0-6 Yaş Ücretsiz
  7-12 Yaş Ücretli39.43 TL
 
Otel Bilgisi
Erdilli Thermal sağlığınızı ve rahatınızı bulabileceğiniz mükemmel hizmeti veren şirin bir oteldir.

İşletme 24 Temmuz 2001 tarih ve 24472 sayılı kaplıcalar yönetmeliğinin 22. maddesi gereğince sularının sağlık açısında faydalı ve suyun içeriği bakımından TERMOMİNERAL SU olma özelliğinden dolayı sağlık bakanlığı temel sağlık hizmetleri genel müdürlüğünce kaplıca tesisi işletme izni verilmiş bulunmaktadır. Kaplıcamız; başta romatizmal hastalıklar (Omurga, diz, kalça vs kireçlenmelerde), bel ve boyun fıtıklarında, ortopedik sekellerde, kas romatizmasında (fibromiyalji), felç rehabilitasyonu, spor yaralanmaları, ameliyat sonrası rehabilitasyonda etkili sonuçlar almaktadır. Yalova Sağlık turizmi bakımından önemli bir potansiyele sahip olmuştur. 2002 yılı itibariyle dünya sağlık örgütünün sağlıklı kentler ağına dahil etmiştir. 

Erdilli termal kaplıca tesislerinde yapacağınız konaklama ,her türlü seminer, toplantı, konferans v.s. gibi organizasyonlarda iskonto uygulanacaktır.
 

Otel Özellikleri
 • Kaplıca mutfağının zengin menüsiyle, sağlıklı seçenekler keyifli yemekler tadabilirsiniz. Açık büfe ve set menü seçenekleriyle sabah, öğle ve akşam yemekleri sunmaktayız. 
   
 • Otel, jakuzili özel aile banyoları, bayanlar ve baylar ayrı olmak üzere 2 adet kapalı termal havuzu, türk hamamı, fizik tedavi rehabilatasyon sağlık merkezi, oyun salonu, spor salonu, 2 adet 100 er kişilik seminer salonu, çocuklar için oyun bahçesi, yürüyüş alanları ile hizmet vermektekdir.
   
 • Hafta sonları canlı müzik ve eşliginde eğlenceli akşamlar geçirebilirsiniz. Bölgede tek olan kaplıca hizmetinin yanında, yazın deniz kenarında bulunan özel plajımız ve acık havuzla hizmet alanımızı genişlettik. Plaj ile otel arasında gün boyu servis mevcuttur.
   
 • Havuzlara direkt asansör bulunmaktadır.
   
 • Otelde Kür ve Tedavi Merkezi mevcuttur. Burada uzman doktor ve fizyoterapistler kontrolünde fizik tedavi, kaplica tedavisi ve masaj ile pek çok hastalığa şifa bulabilirsiniz.
   
 • Spor ve tedavi ile geçireceğiniz günlerinizde eğlenceyede zaman ayırabilirsiniz. Bilardo, pinpon oynayabilir oyun salonumuzda eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Günlük kondisyon çalışmaları egzersizleri ve tedavi egzersizlerini spor salonunda uygulayabilirsiniz. Çam ormanları içinde kısa ve uzun mesafeli yürüyüş parkurları ve doğayla başbaşa bol oksijen depolayabileceğiniz orman içi bisiklet gezileri sizi daha sağlıklı kılacaktır. Ayrıca atari, çocuk oyun odası ve dart ile de eğlenceyi yakalayabilirsiniz.
   
 • Deniz kenarında bayanlara özel kenarları kapalı havuz ve aile plajı vardır. 
   
 • TERMOMİNERAL SU olma özelliğinden dolayı sağlık bakanlığı temel sağlık hizmetleri genel müdürlüğünce kaplıca tesisi işletme izni verilmiş bulunmaktadır. Kaplıca; başta romatizmal hastalıklar (Omurga, diz, kalça vs kireçlenmelerde), bel ve boyun fıtıklarında, ortopedik sekellerde, kas romatizmasında (fibromiyalji), felç rehabilitasyonu, spor yaralanmaları, ameliyat sonrası rehabilitasyonda etkili sonuçlar almaktadır. Yalova Sağlık turizmi bakımından önemli bir potansiyele sahip olmuştur. 2002 yılı itibariyle dünya sağlık örgütünün sağlıklı kentler ağına dahil etmiştir. 
   
 • Erdilli termal kaplıca tesislerinde yapacağınız konaklama ,her türlü seminer, toplantı, konferans v.s. gibi organizasyonlarda iskonto uygulanacaktır.

Oda Özellikleri
 • Tesisde 101 oda bulunmaktadır. Tüm odalarda tv, minibar, kısmen klima, fön, sıcak- soguk termal su ve küvet bulunmakta olup, odalar jeotermal ısıtma ile ısıtılmaktadır.

Konum Bilgisi
Erdilli Thermal Hotel Yalova'ya 55 km, Gemlik'e 40 km, Bursa'ya 70 km ve İstanbul'a 200 km mesafededir.
 

 

 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git