Untitled Document
  OTELLER  KUŞADASI OTELLERİ
Ephesus Princess
Ephesus Princess
 

Otel Bilgisi

Ege'nin mavi denizi, güneşi, yemeği ve eğlenceleriyle Kuşadası'nın en gözde oteline hoşgeldiniz. 

Otel Özellikleri

 

 

  • 3 Adet "panoramik" asansör (Ana Bina)
  • 2 adet açık havuz (biri kaydıraklı), çocuk havuzu. Şezlong, Şemsiye, Minder ve Havlu plajda ve havuzda ücretsiz olarak temin edilmektedir.
  • 1 adet kapalı havuz (Mayıs, Haziran, Eylül ve Ekim aylarında hizmetinizdedir).
  • 2 Adet Açıkbüfe Restoran (birisi teraslı): Ephesus ve Gourmet Restorantlarda Uluslararası Mutfaktan örnekler servis edilmektedir.
  • 6 Adet A'la Carte Restoran: Uluslarası, İtalyan,Türk, Deniz Mahsülleri, Uzakdoğu ve Viyana Mutfağı (bknz. Restoranlar & Barlar).
  • 9 Adet Bar (bknz. Restoranlar & Barlar).
  • Disko (Açık Hava, haftada 3 gece 23:00 – 02:00)
  • Lobide "Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi". İnternet Kafe (ücretli )
  • Fitness, Türk Hamamı, Sauna ayrıca (ücretli) güzellik merkezi ve masaj.
  • SPA
  • Su ve Kara Sporları.
  • Konferans, Toplantı olanakları (50 – 300 Kişilik)


Oda Özellikleri

 

  Konaklama: Bahçedeki Villalarda "Club ve Aile Odaları" ve Otel Ana binasında "Superior Oda ve Junior Suite" olmak üzere tesiste toplam 352 oda mevcuttur.

  - CLUB ODALARI
  Bahçe içerisindeki 2-3 katlı villalarda konumlanmışlardır. Herbir villa odasında standart olarak; 1 adet çift kişilik ve bir adet tek kişilik yatak bulunmakta olup, bunlara ilave olarak bebek yatağı da konulabilmektedir. Uydu TV, merkezi klima, telefon, minibar, saç kurutma makinası, WC, duş, balkon veya teras bulunmaktadır.

  - AİLE ODALARI
  Aile Odaları bahçelerdeki villalarda bulunmakta olup iki tip aile odası mevcuttur: " İki odalı Aile odası " (İki yatak odalı) ve " Üç Odalı Aile Odası " (iki yatak odası ve bir oturma odasından oluşmaktadır). Aile üniteleri 2+2'den 6 yetişkine kadar konaklama imkanı vermektedir.

  İki Odalı Aile Odası (asgari 3 Büyük, azami 2+2): Odalardan birinde 1 adet "çift kişilik" odada da 2 adet "tek kişilik" yatak bulunmaktadır. Tüm aile odalarında uydu TV, merkezi klima, telefon, minibar, saç kurutma makinası, WC, duş, balkon veya teras mevcuttur.

  Üç Odalı Aile Odası (asgari 4 Büyük, azami 6 Kişi): İki odalı aile odalarına ilaveten içerisinde 1 adet"yatak olarak da kullanılabilen sofa bulunan (standart) oturma odası vardır. 6.Kişi için oturma odasına ilave yatak konulur.

  - OTEL ODALARI
  Otel ana binasında bulunmaktadırlar ve hepsi deniz manzaralıdır. Her odada 1 adet "çift kişilik" veya 2 adet "tek kişilik" yatak mevcuttur, gerektiğinde odaya ilave yatak konulabilmektedir. Otel odalarında; Uydu TV, Merkezi klima, telefon, minibar, Banya (Küvet)/WC, saç kurutma makinası ve balkon mevcuttur.

  - JUNIOR SUIT ODALAR
  Herbiri deniz manzaralı olan bu "geniş" odalar, otel odalarında bulunan tüm donanımlara sahip olup, bu odalarda otel odalarına ilaveten bir adet yatak olarak da kullanılabilen "oturma grubu" mevcuttur.


Yakın Merkezler

 

  İzmir Havaalanı- 75km
  Kuşadası- 8 km
  Efes Antik Kenti- 8 km


Konum Bilgisi

Yüksek standartta hizmet kalitesi, benzersiz manzarası, yemyeşil bahçeler içindeki villaları, üst düzey konfora sahip otel odaları ve "özel" plajıyla, tatilinde; "kalite, iyi hizmet, yiyecek-içecek ve eğlence imkanlarında çeşitlilik" arzulayanların birinci adresi Club Hotel Ephesus Princess, Kuşadası'na ve Efes Antik Kenti'ne 8'er km, İzmir Havaalanı'na 75km. mesafededir.  

 

 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git