Untitled Document
  OTELLER  MARMARİS OTELLERİ
Grand Yazıcı Mares
Grand Yazıcı Mares
 

Otel Bilgisi
Deniz tuzuna karışan çam kokusu ve eşsiz güneşi ile Ege’nin en güzel koylarından biri olan Marmaris koyu sahilinde İçmeler Pamucak çam ormanlarının içinde yer alan Mares Hotel Dolphinpark, 5 yıldız konforu ile hizmetinizdedir. 
Otel Özellikleri
Ana Restauranttin açık 300, teras bölümünde ise 800 kişilik kapasitesi bulunmaktadır.
PİZZERİA RESTAURANT : İtalyan mutfağından seçkin lezzetler sunuyor. Restorant hizmetinden yararlanmak için rezervasyon yapılması gerekmektedir. Hava şartları izin verdikçe restoran Nisan ve Ekim ayları arasında hizmetinizdedir.MEYHANE BEACH : Butik bir atmosferde, deniz kenarında, denizin ve güneşin tadını dinlenerek çıkartabiliğiniz, Akdeniz mutfağının yeşilliklerinin çeşitleri ile a la carte kahvaltı ve öğle yemeği menüsünün seçenekleri eşliğinde egzotik içeceklerinizi yudumlayabileceğiniz keyifli bir mekandır AGRA RESTAURANT : Hint mutfağından seçkin lezetler sunan çam ağaçları içinde teras üzerinde deniz manzaralı olan bu restorandan yararlanmak için rezervasyon yapılması gerekmektedir.SULTAN BAR : Sıcak atmosferi ve Marmaris koyuna hakim manzarası ile yerli ve yabancı alkollü, alkolsüz zengin kokteyl çeşitlerinden canlı müzik eşliğinde seçenekler sunulmaktadır. Otelde ayrıca havuz bar, lobby bar, Pano Restoran Bar, Beach Bar, Restoran Bar, Şarap Evi ve Pastane bulunmaktadır. Oteldeki spor olanakları arasında jimnastik, step, aerobik, su jimnastiği, stretching, masa tenisi, boccia, fitnes ve tenis bulunmaktadır. Saat 10.30 itibaren zengin animasyon aktiviteleri ve her akşam animasyonshow’ları veya canlı müzik vardır. Çocuklar için mini club ve günlük çocuk animasyonları, çocuk parkı, çocuk,sineması, çocuk diskosu, hobby club, çocuk olimpiyatları, karnavallar, çocuk animasyonu ve saat 14:30'da mini club dondurma saati, 8 - 16 yaş çocuklar için grup olarak her gün tenis dersi bulunmaktadır.Banana, su kayağı, ring, jet ski, kiralık tekne, deniz bisikleti, kano, paraşüt,balık tutma turları, dalgıç okulu oteldeki su sporlarıdıR. Tenis Kulübünde 2 adet profesyonel quarz kumlu halı saha mevcuttur. Raket ve top ücret karşılığı kiralanabilir veya satın alınabilir. Profesyonel hocalar eşliğinde ders alınabilir. Tenis Kulübün'deki yiyecek ve içecek hizmetleri vardır. 8 - 16 yaş grubu çocuklar için grub olarak ayrıca her gün bir saat tenis dersi bulunmaktadır.Wellness Merkezi'nde sauna, hamam, bubblebath, vichy shower, pedikür, SPA, yosun terapisi, bali-tai masajı, kese-köpük masajı, cilt bakımı bulunmaktadır.1 ana havuz, 1 kaydıraklı havuz ve 2 çocuk havuzu otelde bulunan havuzlardır.
 Otelin toplantı salonlarından birinde toplantılarınızı düzenleyebilirsiniz.
Oda Özellikleri
 Grand Yazici Mares'da 10 suit, 159 villa, 271 otel odası olmak üzere deniz ve bahçe manzaralı toplam 440 odaya sahiptir. KÖŞE SUİT : 45 m2 den 60 m2 ‘ye değişen ölçülerde olan bu tip suit odalar bir adet çift kişilik büyük yatak ve oturma grubu ile her türlü konfora sahiptir. İlave yatak koymaya müsait genişliktedir. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, TV, minibar, telefon, kasa, banyo (jakuzzi ve duş), saç kurutma makinesi ve geniş bir balkon mevcut olup Marmaris koyuna hakim deniz manzaralıdır.DELUXE DOUBLE ODA (OTEL): Ana bina bölümünde bulunan ve yaklaşık 28 m2'den 32 m2 ‘ye değişen ölçülerde olan bu tip odalarda bir adet çift kişilik büyük yatak veya iki adet tek kişilik yatak mevcut olup ekstra yatak koymaya müsaittir. Bu tip odaların 48 tanesinde gerektiğinde ekstra yatak olarak kullanabilir çek yat oturma grubu bulunmaktadır. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, TV, minibar, telefon, kasa, banyo (küvet veya duş), saç kurutma makinesi ve balkon mevcut olup Marmaris koyuna hakim deniz manzaralıdır. Zeminleri kısmi halı ve seramik kaplıdır.
 STANDART DOUBLE ODA (OTEL) : Otel bölümünde bulunan ve yaklaşık 28 m2 den 32 m2 ye değişen ölçülerde olan bu tip odalarda 1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Odaların genişliği 1 ilave yatak koymaya müsaittir. Bu tip odaların 75 tanesinde gerektiğinde ekstra yatak olarak kullanabilir çekyat oturma grubu bulunmaktadır. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, TV, minibar, telefon, kasa, banyo (küvet veya duş), saç kurutma makinesi, geniş bir balkon veya teras mevcut olup odaların büyük bölümü deniz manzaralı diğerleri bahçe ve orman manzaralıdır. Zeminler kısmi halı ve seramik kaplıdır. STANDART DOUBLE ODA (VİLLA) : Bahçe bölümünde bulunan villalar yaklaşık 28 m2 den 32 m2 ye değişen ölçülerde olan bu tip odalarda 1 adet çift kişilik veya 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bu tip odaların 35 tanesinde gerektiğinde ekstra yatak olarak kullanabilir çek yat oturma grubu bulunmaktadır. Merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, TV, minibar, telefon, kasa, banyo (küvet veya duş), saç kurutma makinesi, geniş bir balkon veya teras mevcut olup odaların büyük bölümü deniz manzaralı diğerleri bahçe ve orman manzaralıdır. Zeminler kısmi halı ve seramik kaplıdır.AİLE ODASI ( VİLLA) : 54 m2 olan Aile Villaları 2 ayrı yatak odasından (1 oda çift kişilik yataklı diğer oda 2 tek kişilik yataklı) ve bir oturma odasından (1 adet çekyat ve oturma grubu vardır) oluşmaktadır. Bu tip odaların 37 tanesinde bebekli ailelerin gerektiğinde bebek maması pişirebilmesi için küçük bir mutfak bulunmaktadır. Tüm odalarda merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, TV, minibar, telefon, kasa, banyo (küvet veya duş), saç kurutma makinesi, balkon veya teras mevcuttur. Zemin seramik kaplıdır.
Yakın Merkezler

 Dalaman Havaalanı - 90 km
Bodrum Havaalanı - 150 km
Marmaris - 5 km
İçmeler - 3 km

Konum Bilgisi

Grand Yazici Mares, Marmaris’e 5 km. İçmeler’ ise 3 km. uzaklıktadır. 
 

 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git