Untitled Document
       AIRLINE TICKETS
       CONGRESS TOURISM
       CRUISES
       DOMESTIC TOURS
       HOTELS
       INTERNATIONAL TOURS
       MOTIVATION TRIPS
       RENT A CAR
       VIDEOS & PRESS
       VISA PROCUDERS
 
Visitors
Total :253686
NEWS KAMPANYA VE DUYURULAR
 
  Rome-Florence-Venice / New Year 2012

 

 

 

Pegasus Havayolları Tarifeli Seferi ile

   25Aralık 2011 Hareket…7 Gece

 

 

25 Aralık: İSTANBUL – ROMA

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarımız önünde saat 10.00 da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları PC 609 sefer sayılı uçuşu ile saat 12.05 de Roma’ya hareket ve yerel saat ile 13.40 de varışımızın ardından şehir turu. Şehir turu esnasında  Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

26 Aralık:  ROMA  

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei (100 Euro) turuna katılabilirler. Dünya üzerinde 2000 yıl öncesinden bu yana olduğu gibi kalabilen yegane antik şehirlerden biri olan Pompei, Vezüv yanardağının getirdiği lavlar ve küller altında kalmış olup, taşlaşmış insanları görebileceğiniz tek şehirdir. Daha sonra Italya’nın egzotik&romantik liman kentlerinden biri olan Napoli gezisi ve serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş ve geceleme otelinizde

27 Aralık: ROMA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak Outlet – Göller Bölgesi (Castel Gandolfo) turuna katılabilirler (50 Euro). Papaların yaz Dönemlerinde yaşadığı doğal güzelliklerin olduğu bölge gezildikten sonra İtalya’nın en ünlü outlett bölgesinde alışveriş için serbest zaman. Tur bitimi otele dönüş. Arzu eden misafirlerimiz ekstraolarak düzenlenecek olan Roma gece turuna katılabilirler (25 Euro). Geceleme otelinizde.

28 Aralık: ROMA – FLORANSA

Sabah kahvaltısından sonrası Floransa’ya transfer (Montecatini). Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak Siena turu (35 Euro). Siena şehri tepede Ortaçağ’dan olduğu gibi kalabilmiş, Unesco’nun Dünya tarih mirasi içerisinde yer alan en önemli müze kentlerden biridir. Yaklaşık 3 saat sürecek turumuzda Toscana’nin en büyük meydanı olan Campo Meydani, en güzel gotik kiliselesi görüldükten sonra Floransa’ya hareket. Floransa şehir turumuzda Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı görülecek yerler arasındadır. Serbest zaman, alışveriş ve gezme imkânı. Otelinize transfer (Montecatini) ve geceleme otelinizde.

 29 Aralık: FLORANSA

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pisa turuna katılabilirler (35 Euro). Pisa Kulesi, Mucizeler Meydani, Katedral, Vaftizhane olarak görülecek yerler arasındadır, tur bitimi otele dönüş. Geceleme otelinizde.

 30 Aralık: FLORANSA – VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından özel otobüsümüz ile Venedik’e hareket. Yol üzerinde ekstra olarak yapılacak Verona- Garda turu (65 Euro). Turumuzda Roma Arenası, Romeo ve Juliet’in evi, Senyörlük Sarayı, Brave-Dante ve Erbe meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde serbest zaman ve sonrasında Venedik’e hareket. Akşam saatlerinde otele varış ve yerleşme, geceleme otelinizde.

 31 Aralık: VENEDİK ( YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN! )

Sabah kahvaltısının ardından Venedik şehir turu için hareket. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro). Tur bitimi otele dönüş. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Yılbaşı Gala Yemeğine katılabilirler katılabilirler (125 Euro). Geceleme otelinizde.

 01 Ocak: VENEDİK – BERGAMO – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından öğlen saatlerinde odaların boşaltılması ve Bergamo havalimanına transfer. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 706 sefer sayılı uçuşu ile 14.20 de İstanbul’a hareket ve yerel saat ile 18.05’te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Oteller

599 Euro

200 Euro

549 Euro

150 Euro

  

OTELLER

ROMA                   4* CAPITAL INN vb. / 3* BLANC ET NOIR vb.

FLORANSA           3* CRYSTAL HOTEL vb. / 4* DELTA FLORANCE vb.

VENEDIK              4* NOVENTA HOTEL vb. – / 3* BHR TREVISO vb.

 

 

***Venedik’de  (Lido di Jesolo, Mestre, Di Piave veya Padova), Floransa’da (Montecatini) bölgelerinde kalınmaktadır.

 

**** Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kente girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.

 
FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ :
  • Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) – Roma / Bergamo – İstanbul (Saw) gidiş dönüş uçak bileti
  • Programda belirtilen otellerde 7 gece oda & kahvaltı konaklamalar, 
  • Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli
  • Yarım günlük Roma, Floransa ve Venedik panoramik şehir turları
  • ApexTour/Cruise Holidays profesyonel rehberlik hizmetleri 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ: 

  • Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )
  • İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)
  • Venedik VAPURETTO Ücreti  (15 Euro) – Tur esnasında rehbere ödenir.
  • Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,
  •  Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

 


Geri Dön
 
  Print This Top of Page

BULUTanka Tourism & Organization
Tunalı Hilmi Cad. No:112/6 Kavaklıdere / Ankara Tel:0312 468 89 10(Pbx) Fax: 0312 468 89 15 E-mail:info@bulutanka.com.tr