Untitled Document
       AIRLINE TICKETS
       CONGRESS TOURISM
       CRUISES
       DOMESTIC TOURS
       HOTELS
       INTERNATIONAL TOURS
       MOTIVATION TRIPS
       RENT A CAR
       VIDEOS & PRESS
       VISA PROCUDERS
 
Visitors
Total :253687
NEWS KAMPANYA VE DUYURULAR
 
  London / Bairam of Secrifice 2011

 

 

06 Kasım         İSTANBUL – LONDRA

08:00 Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali kontuarımız önünde siz değerli konuklarımızla buluşma.

10:20 de Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Pegasus Havayollarının PC 501 sefer sayılı uçuşu ile Londra’ya uçuş.

12:15’de Yerel saat ile Standsted Havalimanı’na varışın ardından özel araçlarımız ile panoramik şehir turu. Görülecek yerler arasında; Parlemento Binası, BIG BEN Saat Kulesi, Westminister Köprüsü ve Manastırı, Trafalgar Meydanı, Amiral Nelson Anıtı, Hyde Park, Buckingham Sarayı, Oxford ve Regent Alışveriş Caddeleri, Thames Nehri, Meydanı bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınması. Geceleme otelinizde.

07 Kasım          LONDRA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Madame Tussauds & London Eye turuna katılabilirler (80 Euro). Bu turumuzda Madame Tussauds’da günümüzün ünlü sporcuları (David Beckham gibi), film yıldızları (son James Bond David Craig, Brad Pitt, Angelina Jolie, Jude Law...), müzisyenleri (Beyonce, Amy Winehouse...) birebir mumyalarını göreceğiz, meşhur Big Ban çanının yer aldığı saat kulesi ve Parlamento binasını gezeceğiz. Her ikisi önünde kısa bir yürüyüş ve fotoğrafların çekimi için serbest zamanın ardından London Eye çıkıyoruz. Tur bitiminde otele transfer. Geceleme otelinizde. 

08 Kasım          LONDRA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Windsor Şatosu ve de Bichester Alışveriş Köyüne (Outlet Centre) turuna katılma imkanı (90 Euro). Sabah kahvaltı sonrası otelden hareketle önce dünyanın halen kullanımda olan en eski kale sarayını ziyaret edeceğiz. Tur lideriniz eşliğinde şatonun davetiye ve resepsiyon odalarını gezerken görebilecekleriniz arasında Napoleon’un Waterloo savaşında giydiği pelerini ve kılıcı, Fransız boulle mobilya, Van Dyck’in ve Rembrandt’ın resimleri göz alıcı eselerin sadece bir kısmıdır. Turumuzun ardından serbest zaman ve alışveriş imkanı. Geceleme otelinizde.

09 Kasım          LONDRA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün serbest zaman. Arzu eden misafirlerimizle ekstra olarak düzenlenecek olan Oxford City-Cambridge turuna katılabilirler (120 Euro). Bu turumuzda Bodleian Kütüphanesi, Harry Potter filminin çekildiği Christ Church Colloge ve Kings College Şapeli görülecektir. Tur bitiminde otele dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

10 Kasım          LONDRA – İSTANBUL

 Sabah kahvaltısının ardından Standsted Havalimanı’na transfer ve Pegasus Havayollarının PC 502 sefer sayılı uçuşu ile 12:55 de Sabiha Gökçen Havalimanına uçuş. Yerel saat ile 18:20’de Havalimanı’na varış ve turumuzun sonu. 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

 

3* Royal National vb.

( Şehir Merkezi )

 

669 Euro

200 Euro

619 Euro

150 Euro

 

4* Mint Tower of London  vb.

( Şehir Merkezi )

 

769 Euro

300 Euro

719 Euro

150 Euro

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

 

 • Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli
 • Pegasus Havayolları ile İstanbul (Saw) / Londra (Standsted) / İstanbul (Saw) uçak bileti 
 • Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama
 • Londra şehir turu
 • Alan/Otel/Alan transferleri
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri

  FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 

 

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli (15 TL) 
 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar 
 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar 
 • Müze ve ören yerleri girişleri 
 • Seyahat sağlık sigortası (10 Euro)  
 • İngiltere vizesi

 


Geri Dön
 
  Print This Top of Page

BULUTanka Tourism & Organization
Tunalı Hilmi Cad. No:112/6 Kavaklıdere / Ankara Tel:0312 468 89 10(Pbx) Fax: 0312 468 89 15 E-mail:info@bulutanka.com.tr