Untitled Document
       AIRLINE TICKETS
       CONGRESS TOURISM
       CRUISES
       DOMESTIC TOURS
       HOTELS
       INTERNATIONAL TOURS
       MOTIVATION TRIPS
       RENT A CAR
       VIDEOS & PRESS
       VISA PROCUDERS
 
Visitors
Total :253763
NEWS KAMPANYA VE DUYURULAR
 
  Italy & France 20 October

 20 Ekim: İSTANBUL – MİLANO – NİCE

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali kontuarımız önünde saat 05.30’da buluşma. Check– in ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 3555 sefer sayılı uçuşu ile saat 07.45’te Milano’ya hareket. Yerel saat ile 09.40’ta varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüz Milano şehir turu. Görülecek yerler arasında; Duomo, La Galeria, Quartiere Meydanı, Porto Roman vardır. Şehir turu sonrası Nice’e transfer. Varışımızın ardından Nice tanıtım turu. Görülecek yerler arasında; Ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais bulunmaktadır. Tur sonrası otele transfer. Odaların alınması ve serbest zaman. Geceleme otelinizde. 

21 Ekim: NİCE

Sabah kahvaltısının ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Ünlü festivaller şehri Cannes Turuna katılabilirler (30 Euro). Turumuzda; öncelikle sahil yolunda ünlülerin konakladıkları muhteşem otelleri tanıyor, oradan da film festivalinin yapıldığı Kongre Merkezini ve önünde tarihe mal olmuş çok değerli sinema sanatçılarının el izlerinin sergilendiği, bir benzeri de Las Vegas’ta bulunan caddeyi geziyor geziyoruz. Daha sonra Nice’e geri dönüş. Arzu eden misafirlerimize ekstra olarak düzenlenecek Monaco & Monte Carlo -Kumarhaneler turu (60 Euro). Geceleme otelimizde.

22 Ekim: NİCE – FLORANSA – VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Floransa’ya transfer. Varışımıza istinaden şehir turu. Turumuz esnasında, Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Senyörlük Meydanı görülecek yerler arasındadır. Sonrasında Venedik’e transfer. Odaların alınması ve dinlenebilmeniz için serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

 

23 Ekim: VENEDİK  – MİLANO – İSTANBUL

 

Sabah kahvaltısının ardından odaların boşaltılması ve Venedik turu için hareket. Bu güzel şehirde bulunan kanallar ve köprülerden geçerek San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitminde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Gondol turuna katılabilirler (25 Euro).  Tur bitimi Milano havalimanına hareket. Check– in ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayollarının TK 3556 sefer sayılı uçuşu ile saat 20.25’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 00.05’te varış. Turumuzun sonu.

 

OTELLER

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

3* & 4* Oteller vb.

399 Euro

200 Euro

399 Euro

150 Euro

 

NICE                3* Apogia Hotel vb.

 

 

VENEDIK         4* Noventa Hotel vb.    

 

 

 FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları özel seferi ile İstanbul / Milano / İstanbul uçuşu,

— Tercihinize göre seçeceğiniz kategori otelde 3 gece oda & kahvaltı konaklama,

— Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli

— Milano,  Floransa, Venedik panoramik şehir turu ve Nice tanıtım turu

— Fly Express profesyonel rehberlik hizmetleri

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

 Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

 İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

 Ekstra turlar ve kişisel harcamalar, 

 Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

 


Geri Dön
 
  Print This Top of Page

BULUTanka Tourism & Organization
Tunalı Hilmi Cad. No:112/6 Kavaklıdere / Ankara Tel:0312 468 89 10(Pbx) Fax: 0312 468 89 15 E-mail:info@bulutanka.com.tr