Untitled Document
   ERKEN REZERVASYON OTELLERİ
Crystal Admiral Resort
Crystal Admiral Resort
 

 

Otel Bilgisi

Antalya da, Side Kızılot mevkiinde bulunan Crystal Hotel Admiral Resort Suites & Spa, Side de, Kızılot sahilinin kristal görünümlü denizine 50 m konumda inşa edilmiştir.

50.000 m² alanda, 35.000 m² otel binası ve 15.000 m² otel bahçesi olarak, 6 katlı çift blok şeklinde yerleşen otelde toplam 837 oda bulunmaktadır.

Farklı sıcak mimarisi ve olağanüstü peyzajının güzelliği ile ön plana çıkan otel, sahilinde 250 M uzunluğunda ince kumlu özel plajı, toplamda 3150 m² alana sahip çeşitli büyüklükte havuzları ve aquaparkı ile özellikle çocuklu aileler için adeta bir tatil cennetidir.

Türk konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtan ve konuklarımızın tesisimizden yüzde yüz mutlu olarak ayrılmalarını sağlayacak, özenle hazırladığımız, “Ultimate All Inclusive” konseptimiz; konuklarımıza girişte sunduğumuz geleneksel cezerye ve soğuk saray şerbeti ile başlamakta, zengin yemek ve içki çeşitleriyle 24 saat boyunca devam etmektedir.
 

 

 

 • Otelde bi Ana Restaurant ve farklı dünya mutfaklarından tatları deneyebileceğiniz 5 A La Carte Restaurant bulunmaktadır. Bunlar, Mexico Restaurant, Venezia Restaurant, İstanbul Restaurant, Sailor Restaurant, Turkish Grill House' dur. 
   
 • Biri aquaparklı, biri kapalı ve ısıtmalı olmak üzere 6 büyük havuz, biri kapalı 2 adet jakuzi ve şok duşlar vardır.
   
 • Tam teşekküllü SPA sağlık ve güzellik merkezi (cilt ve vücut bakım kürleri) özel Spa bahçesinde 50 m² Özel Spa havuzu bulunmaktadır. Spa merkezinde bitki ve çiçek terapisi, yosun banyosu, aroma hidroterapi, su altı masajı, yosun bakımı, çamur bakımı, vücut peelingi, selülit bakımı gibi uygulamalardan faydalanabilirsiniz. 
   
 • Kuaför, doktor, çamaşır servisi, su sporları merkezinde her çeşit su sporları olanağı, alış veriş merkezi, kiralık araba servisi, fotoğraf servisi, Internet cafe, langırt, play station oyunları, sinema salonu, oyun salonu, gün boyu çeşitli animasyon aktiviteleri ve akşam şovlarıyla otel size en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor.
   
 • En son teknolojiye uyumlu teknik ekipman ve modern alt yapısı ile her türlü talebe cevap verebilecek 2500 kişilik üçe bölünebilir kongre ve balo salonu, ayrıca toplam 556 kişilik 5 adet toplantı salonu, oldukça geniş fuayesi ve lobisi bulunmaktadır. 3 adet sabit projeksiyon perdesi, 5 adet portatif projeksiyon perdesi, sabit – mobil ses sistemi, kablolu mikrofon, masa mikrofonu, yaka ve telsiz mikrofon, kürsü, sabit sahne (17m 5m), dans pisti sahne projektörü, slayt projektörü, tepe göz, barkovizyon, video oynatıcısı, VCD / DVD oynatıcı, flipchart, yazı tahtası, televizyon kongre ve balo salonunda misafirlerin kullanımına sunulmuştur.


 

Oda Özellikleri

 

 • Otelde 837 oda mevcuttur.
   
 • Tüm odalarda; merkezi klima, kasa, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, zeminde halı, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, yangın ihbar ve söndürme sistemi; banyolarda telefon, küvet, (De luxe, Senior ve Royal suitelerde jakuzili küvet), fön mevcut olup, elektrik 220 volttur. Odaların 694 adedi deniz, 143 adedi bahçe ve kara manzaralı olup, 801 adedi balkonlu ve 36 adedi balkonsuzdur.

  Standart Odalar
  509 adettir, 340 Standart oda (Twin Bed), 161 Standart oda (French Bed + Twin Bed) ve 8 adet bedensel engelli konuklarımıza özel oda ve sigara içmeyen konuklarımız için odalarımız mevcuttur. Odalarda zemin halı olup, kartlı kilit sistemi, merkezi klima, uydu TV ve müzik yayını, mini bar, kasa, direkt telefon, yangın ihbar ve söndürme sistemi, kablosuz internet bağlantısı, banyolarda küvet, telefon ve fön bulunmaktadır. Maksimum kapasite : 3 + 1 kişi Oda ölçüsü : 35 m²

  Bağlantılı Oda
  72 adettir. 
  36 adedi; French Bedli yatak odası - balkonlu, 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur. Maksimum kapasite : 2 kişi. Oda ölçüsü : 33 m²
  36 adedi; Twin Bedli yatak odası - balkonsuz, 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.Maksimum kapasite : 2 kişi. Oda ölçüsü : 22,5 m²

  Dublex Aile Odaları
  213 adettir.
  40 adedi Maksimum kapasite: 3 kişi
  173 adedi Maksimum kapasite: 4 kişi
  Oda ölçüsü : 48 m²
  2 yatak odalı (89 oda ara kapılı), 1 banyo ve standart odaların tüm özellikleri mevcuttur.


 

Yakın Merkezler

 

  Antalya Havalimanı - 80 km
  Antalya - 85 km


 

Konum Bilgisi

Antalya da, Side Kızılot mevkiinde bulunan Crystal Hotel Admiral Resort Suites & Spa, Antalya Havalimanı'na 80 km ve Antalya şehir merkezine 85 km uzaklıktadır.

Otel denize 50 m mesafede olup, 250 m uzunluğunda, 100 m genişliğinde ince kumlu özel plaja sahiptir.

 

 

 

 

Otel Özellikleri
 
 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git