Untitled Document
  OTELLER  İSTANBUL OTELLERİ
Rio Hotel
 Rio Hotel
 


 

Konum :
Laleli - İstanbul

Denize Mesafe :
 

Havaalanına Uzaklık :
Atatürk Hava limanı 15 km

Terminale Uzaklık :
 

 

Tesis Özellikleri :
 

1979 tarihinde faaliyete geçmiş olan rio hotel, siz değerli misafirlerine konforu ve bir aile sıcaklığını hissettirebilmek için ekim 2011´ de yenilenerek tekrar faaliyete geçmiştir.

İstanbul´un tekstil merkezlerinden laleli semtinin tam kalbinde, ayasofya, yerebatan sarnıcı, sultanahmet meydanı, kapaçalışarçıya 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

İsmini bir marka haline getirmeyi amaçlamış olan RİO hotel; 4 kişilik, 3 kişilik, 2 kişilik ve tek kişilik oda seçenekleri ve açık kahvaltı menüsü ile butik bir otel hizmeti vermektedir.

RİO Hotel yenilenmiş oda tasarımlarıyla, tüm misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunmaktadır. Konuklarımızın oda içerisinde ve dışında rahat ve huzurlu olabilmesi için tüm ihtiyaçları düşünülmüştür.

 

 

Oda Özellikleri :

Rio Hotel konforunuzu düşünerek yenilen 22 odaya sahiptir. Tüm odalarımızda televizyon, dijital yayın, banyo, sıcak -soğuk havalandırma, para kasası, internet ve buzdolabı mevcuttur. Oda servisimiz 24 saat konuklarımızın hizmetindedir. 4 kişilik, 3 kişilik, 2 kişilik ve tek kişilik seçenekleri ile misafirlerine rahat ve konforlu bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

 


 
 
 

 

 
 

 
Geri Dön Sayfanın başına git