Untitled Document
   CONGRESS TOURISM
BELCONTI RESORT HOTEL / BELEK
BELCONTI RESORT HOTEL / BELEK

 

Konum : Antalya Belek İskele Mevkiinde Bulunan Tesis Denize Sıfır, Havalimanına 30 Km, Antalya Şehir Merkezine 35 Km. ve Belek’e 1,5 Km. Mesafededir.

 

Genel Özellikler : Tesisin toplam 600 odası bulunmaktadır. Özel olarak dizay edilmiş Kongre Merkezimizde, deneyimli banket personelimiz ile hertürlü toplantı, seminer, konferans ve kongre gruplarınız için, en iyi servis ve hizmeti vermeye hazırız. Çok amaçlı kullanılabilecek özel dizaynlı Fuaye, 20 ila 900 kişiye sorunsuz ve kaliteli hizmet verebileceğimiz 6 adet çeşitli büyüklükteki toplantı salonlarının yanısıra, özellikle kahve molalarının alınabileceği eşsiz panaromik manzaralı teras ve internet bağlantınızı sorunsuz sağlayabileceğiniz Business Center hizmetinizde olacaktır.

 

Odalar : Merkezi klimalı, rahat ve konforlu döşenmiş odalarda, balkon –Teras veya Fransız balkon (patio), küvet / duş / WC, saç kurutma makinesi, uydu-TV, televizyonda müzik kanalı, telefon, mini bar, kasa (ücretsiz). Ana ve Ek binadaki odaların zemini halı, villa odaların zemini mermerdir. Tüm odalar deniz veya bahçe manzaralıdır. Çevreyi koruma bilinci ile işletilen tesiste yatak çarşafları ve havluları iki güne bir değişmektedir.

 


 
Geri Dön Top of Page